به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی

و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان، در حکم دکتر سید رضا صالحی امیری برای رسول خادم آمده است : نظر به تعهد ، تخصص و تجربه ارزشمند جنابعالی و با توجه به اهمیت و حساسیت کشتی به موجب این حکم با حفظ جایگاه فنی در مدیریت تیم های ملی به سمت سرپرست فدراسیون کشتی منصوب می شوید .


انتظار دارم با برنامه ریزی و مدیریت در انجام امور ذیل، اهتمام بیشتری مبذول فرمایید :


1- ساماندهی کلیه امور فدراسیون کشتی


2- توجه ویژه به موضوعات اخلاقی ، فنی و فرهنگی


3- برنامه ریزی لازم به منظور انجام انتخابات هیاتهای کشتی استانهایی که به صورت سرپرست اداره می شوند .


4- ایجاد امادگی لازم به منظور برگزاری مجمع عمومی آینده


امید است ، با اتکال به خداوند متعال در انجام این مسوولیت مهم موفق و سربلند باشید.

همچنین قابل ذکر است که

سرپرست وزارت ورزش و جوانان با استعفای سرپرست فدراسیون کشتی موافقت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، دکتر صالحی امیری صبح امروز با استعفای حجت اله خطیب سرپرست فدراسیون کشتی موافقت کرد.تاريخ : ۱۳٩٢/٧/٢٩ | ۱۱:۳٠ ‎ب.ظ | نویسنده : امیر صادق نظری | نظرات ()

طی اظهارات وزیر ورزش...

ان دسته از فدراسیون هایی که با سرپرست اداره می شوند باید تا ابتدای آبان 92  رئیس آنها مشخص شود.

در این راستایکی از فدراسیون هایی که باید ریاست آن مشخص شود فدراسیون کشتی می باشد که تاریخ دقیق آن که از سوی وزارت ورزش مشخص گردیده  مورخ1/8/1392راس ساعت 9/30دقیقه صبح در سالن کمیته ملی المپیک با حضور تمامی روئساهای کشتی تمام استان ها برگزار خواهد شد.

در این راستا از سوی...

معاونت ورزش جناب آقای سجادی اعلام گردیده، استان هایی که دارای سرپرست موقت می باشند حق شرکت در رای گیری این فدراسیون را ندارند.

 شایان ذکر است  یکی از این استانها که دارای سرپرست موقت  هیئت کشتی  می باشد استان ایلام است که طبق اساس نامه حق شرکت در انتخابات آینده را ندارد.

اما نکته قابل توجه آن است که چرا تا کنون مجمع این استان برگزار نشده است؟ چه عواملی باعث آن شده است که این انتخابات صورت نگیرد؟

ما در اینجا به یکایک سؤالات جواب کامل می دهیم...

در آغاز قرار بود که مجمع شش ماه پیش برگزار شود که از سوی معاونین اداره ورزش و جوانان استان ایلام به دلایل نا معلوم لغو گردید.که تنها نامزد آن مجمع آقای علی رضا غریبی بود.

 بعد از چند روز اعلام ثبت نام برای ریاست هیئت کشتی استان ایلام از سوی اداره ورزش استان اعلام گردید.که سه نفر ثبت نام کردند که در اخر باز هم فقط آقای غریبی تأیید گردید. طی صحبت هایی که با آقای مهندس فتاحی مدیر کل محترم اداره ورزش استان ایلام داشته ایم این مجمع ظرف این هفته صورت خواهد گرفت تا جناب آقای غریبی بتواند در این انتخابات شرکت کند. 

ولی اگر چنین چیزی صورت نگیرد برای کشتی استان ایلام خیلی گران تمام می شود چرا که آقای غریبی نتواند رای بدهد رئیس فدراسیون  آینده برای کشتی استان ایلام  تره هم خورد نمی کند چرا که استان ایلام هیچ سهمی در انتخاب وی نخواهند داشت.

لذا ما از طرف جامعه کشتی استان ایلام

از آقای مهندس فتاحی عاجزانه خواهش می کنیم تا قبل از برگزاری انتخابات فدراسیون تکلیف هیئت کشتی استان ایلام را روشن کند تا ما هم در فدراسیون کشتی سهمی داشته باشیم.

با تشکر

گروه خبری کشتی پیشکسوتان دهلرانتاريخ : ۱۳٩٢/٧/٢٧ | ٦:٠٦ ‎ب.ظ | نویسنده : امیر صادق نظری | نظرات ()

به اطلاع تمام کشتی گیران میرساندکه...

مسابقات کشتی فرنگی که قرار بود به میزبانی ایلام برگزار شود به دلیل مسایل مبهم که از سوی اداره ورزش و جوانان ایلام رخ داد کنسل و لغو گردید.

این مسابقات که با آمادگی کامل هیئت کشتی استان ایلام همراه بود یک دفعه از سوی اداره ورزش و جوانان ایلام اعلام گردید که به دلیل تداخل با مسابقات هفته بسیج در ایلام این مسابقات لغو گردید.که این خود برای استان ایلام یک ضعف و معضلی از سوی جامعه ورزش ایلام تلقی می شود.شاید برادران و معاونین عزیز در اداره ورزش استان متوجه این نکته نشدند که میزبانی ایلام چقدر برای این استان مایه بزرگی وپیشرفت محسوب می شودکه اگر می دانستندحتما دست به این اشتباه بزرگ نمی زدند که این مسابقه در تاریخ کشتی ایلام بی سابقه بود به راحتی آن را کنسل کنند.

اما تمامی کسانی که در این کارشکنی سهم دارندبایدبدانندکه هیئت کشتی استان ایلام و ریاست محترم این هیئت نه تنها دچار سرخوردگی و ضعف نشد بله از طرف فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران مفتخر به هرچه قوی تر بودن و به خود بالیدن در این کار شد و به آقای غریبی دلگرمی و امتیازات بهتری اعطا گردیدتا با هرچه محکم تر به کار خود ادامه دهد.

این مسابقات طی چند روز آینده از طرف هیئت کشتی استان ایلام در همین وبلاگ تاریخ دقیقش به اطلاع تمام کشتی دوستان اعلام میگردد.

باتشکر

گروه خبری کشتی پیشکسوتان دهلرانتاريخ : ۱۳٩٢/٧/٢۳ | ۸:٤٦ ‎ب.ظ | نویسنده : امیر صادق نظری | نظرات ()

 رقابت‌های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان- ایلام/

 مسابقات روزهای 26 تا 28 مهرماه

شرایط برگزاری رقابت‌ها

مجوز حضور در مرحله اول انتخابی تیم ملی به نفرات برتر

رقابت‌های عمومی کشتی فرنگی در رده ی سنی بزرگسالان در شهرستان ایلام برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان که قرار بود روزهای 9 تا 12 مهرماه سال جاری در شهر ایلام برگزار شود بنا به پیشنهاد میزبان رقابت‌ها روزهای 26 تا 28 مهرماه در این شهر برگزار می شود.

 

- شرایط برگزاری این رقابت‌ها به شرح زیر است:

الف: سهمیه استان‌ها:

1- تهران 2- مازندران 3- خوزستان هرکدام 30 نفر

4- توابع تهران 5- تهران ب 6- خراسان رضوی 7- خراسان شمالی 8- البرز 9- گیلان 10 هرمزگان هرکدام 20 نفر

11- ایلام 12- فارس 13- سیستان و بلوچستان 14- قم 15- اردبیل 16- چهارمحال و بختیاری 17- آذربایجان شرقی 18- سمنان 19- آذربایجان غربی 20 مرکزی هرکدام 15 نفر

- سایر استان‌ها هرکدام 10 نفر 

- میزبان یک تیم، سهمیه میزبانی

 ب: شرایط سنی و اوزان مسابقات:

1- حداقل سن شرکت کنندگان 18 سال (متولدین سال 1374 به قبل)

2- مسابقات در اوزان 55- 60 66- 74- 84- 96 و 120 کیلوگرم و با 2 کیلو ارفاق وزن انجام خواهد شد.

3- مسابقات با شرایط جدول تک حذفی انجام خواهد شد.

4- ضوابط داوری حاکم بر رقابت‌های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان مطابق آخرین ضوابط اعلامی فدراسیون جهانی کشتی (فیلا) خواهد بود.

 

ج: وزن کشی:

 1- وزن کشی اوزان 55- 84- 96 و 120 کیلوگرم از ساعت 18 تا 18:30 روز 26 مهرماه انجام و مسابقات آنان از ساعت 8:30 روز 27 مهرماه بر روی سه تشک انجام خواهد شد.

2- وزن کشی اوزان 60 - 66 و 74 کیلوگرم از ساعت 18تا 18:30 روز 27 مهرماه انجام و مسابقات آنان از ساعت 8:30 روز 28 مهرماه بر روی سه تشک انجام خواهد شد.

د- سایر موارد:

1- کلیه استان‌ها بایستی نسبت به اعلام اسامی نفرات شرکت کننده حداکثر تا تاریخ 24 مهرماه به استان میزبان و فدراسیون کشتی اقدام نمایند.

2- ورود ازان 55- 84- 96 و 120 کیلگرم از عصر روز 26 مهرماه و خروج آنان عصر روز 27 مهرماه خواهد بود.

3- ورود اوزان 60 -66 و 74 کیلوگرم از عصر روز 27 مهرماه و خروج آنان عصر روز 28 مهرماه خواهد بود.

4- محل اسکان گروه‌های ذکر شده توسط استان میزبان تأمین و تغذیه نفرات بعهده شرکت کنندگان خواهد بود.

5- کلیه نفرات شرکت کننده به هنگام وزن کشی بایستی یک قطعه عکس و فتوکپی شناسنامه خود را تحویل نموده و دارای بیمه ورزشی باشند.

 هـ: امتیازات:

 1- به نفرات اول، دوم و سوم حکم و مدال اهداء خواهد شد.

2- نفرات اول تا چهارم هر وزن مجاز به شرکت در مسابقات انتخابی مرحله اول تیم ملی در سال آینده خواهند بود.

3- نفرات اول هر وزن مجوز حضور در جام یادگار امام (ره) را کسب خواهند کرد.تاريخ : ۱۳٩٢/٧/۱٧ | ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ | نویسنده : امیر صادق نظری | نظرات ()

به اطلاع تمامی همشهریان عزیز استان ایلام میرساندکه...

جناب آقای مهندس امیر صادق نظری:

موفق به دریافت کارت ومجوز رسمی از وزارت فن آوری و اطلاعات کل کشور در خصوص اداره کردن سایت و وبلاگ و همچنین گذراندن دوره های خبر گزاری و  خبرنگاری (تخصصی رشته کشتی ازاد و فرنگی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران)گردیده است.

لذا تمامی پیشکسوتان استان ایلام:

این موفقیت چشم گیر و بزرگ آقای مهندس نظری را به ایشان و جامعه ورزش استان ایلام به ویژه ورزش کشتی را مایه مباهات و سربلندی استان و شهرستان دهلران میدانند.واز خداوند سبحان برای ایشان آرزوی سلامتی و پیروزی خواهانند.

باتشکر

گروه خبری کشتی پیشکسوتان و گروه خبری کشتی دهلرانتاريخ : ۱۳٩٢/٧/۱٢ | ۱۱:٢٦ ‎ب.ظ | نویسنده : امیر صادق نظری | نظرات ()

جهت تکمیل اطلاعات لازم در تلاش با فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران و انستیتو می باشیم........

سهمیه استان ایلام:

جمعا:15نفر

مخاطبین عزیز وبلاگ پیشکسوتان دهلران وایلام؛ با ما باشید با اخبار روز کشتی ایران و ایلام. در روزهای اینده خبرهای داغی برای شما مهیا و تدارک دیده ایم.پس با ما باشید...

******

این جا باید به یک نکته متذکر بشوم از تمامی مخاطبین عزیز عاجزانه خواهش می کنم که به ما برنامه ؛راه؛روش یا حتی انتقاد سازنده بدهیدتا ما بتوانیم در پیشبردهرچه بهتره کشتی استان و بالاخص شهرستان دهلران که این روز ها حال روز خوشی نداره ازشون استفاده درست به عمل آید.به خدا شک نکنیدکه تمام راه کارهای مفید شما سروران انعکاس و انتشار میدهیم که اگه کسی دل سوز پیدا بشود حتی میتونه با ما در ارتباط مستقیم باشه.

ما رو تنها نگذارید...

با مدیر سایت هیئت کشتی استان ایلام و مسؤل روابط عمومی هیئت کشتی استان ایلام در تماس مستقم باشید.

با احترام

مهندس امیرصادق نظری:

مسؤل روابط عمومی و امور فرهنگی و مدیر سایت هیئت کشتی استان ایلام 

09397244002-09185505079تاريخ : ۱۳٩٢/٧/۱٢ | ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ | نویسنده : امیر صادق نظری | نظرات ()
  • فارسی بوک
  • ای‌جکس