به اطلاع تمامی دوستان و مخاطبین این وبلاگ می رساندکه...

طی چند روز آینده به حول قوه الهی باتوجه به حمایت های بی بدیل شما بر این آمدیم که این وبلاگ جواب گوی این همه مطلب و موضوع را ندارد این چنین شد که مدیریت محترم وبلاگ به فکر تغییر این وبلاگ به سایت شده است.امتیاز های این کار به شرح زیر است که:جنبه رسمی و واقعی دارد-بهتر میتوانیم حرف دل شما عزیزان را به گوش دیگر مسؤلان مرتبط انتقال بدهیم-و مهمترین مزیتی که دارد در روزهای آینده که به نتیجه رسیدیم انشااله بیان و به عرض شما خواهیم رساند.

اما در چند روز گذشته راجب تمام پیشکسوتان اکثر ورزشها صحبتی کوتاه کرده بودیم گویا به مذاق دوستان خوش نیامد.لذا با ابراز گلایه و فحاشی خواستند که ما و دوستان حامی ما را بترسانند یا تهدید به بعضی کارا بکنند.

شما که ضعفی ندارید و خوب هستید و همه پیشکسوتان تمام ورزشها, همگی خیانتکار و ناقص کار و توانایی اداره ههیئات مختلف ورزشی را ندارند‘ خطاب می کنی انتظار دارید که من وامثال بنده رو خاموش کنی به خدا قسم تا از این ورزش بیرونت نکنم آرام نمی نشینم.

یک خواهش...

از آن دسته پیشکسوتانی که تاب توپ و تشر بعضی ها رو ندارند لطفا بگذارند که لااقل ما کارمان رو انجام بدهیم شما که با کوچک ترین پیشنهاد وسوسه می شوید بی خود خود رو در صف معترضین جا می دهید و هی ما را دلسرد و پشیمان می کنید ولی هنوز بنده رو نشناختند.

امامنتظر بمانید که...

درسته که من مطلب دیروز را پاک کردم ولی به خدای احد و واحد کاری به مراتب بدتر و خطرناک تر از مطالب دیروز رو بیان خواهم کرد و فقط به حرمت آقای صحرایی که خواهش کردند و صحبت های که در این خصوص با بنده داشتند و ناراحتی های کشنده شما را ابراز نمودند حس انسان دوستانه حکم کرد که اون رو پاک کنم مبادا فکر خامی به سرتون بزنه که به ولای علی اگه حرفی راجب این موضوع از خودت یا حامیانت بشنوم اون روی گند من رو خواهید دید.خودش میدونه با کی هستم.(آقای مدیر لایق)

 

به تنهایی ورزش دهلران رو نجات خواهم داد.

باتشکر

گروه خبری کشتی پیشکسوتانتاريخ : ۱۳٩٢/۱۱/٩ | ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ | نویسنده : امیر صادق نظری | نظرات ()
  • فارسی بوک
  • ای‌جکس