حسین نوری زاده و حمزه آذرپیرا

آزادکاران دهلرانی در رقابتهای عمومی یا OPEN کشتی، در رده ی بزرگسالان کشور به میزبانی استان سمنان با ناکامی هرچه تمام تر به کار خود پایان دادند.

درحالیست که نوری زاده به تمام سؤالات اکثرکشتی دوستان مبنی بر اینکه آیا وی به اردوی تیم ملی دعوت شده است یانه؟پاسخ قاطع میدهد.

واقعیت امرحاکی ازآنست که آقای حسین نوری زاده پس از پایان  مسابقات OPEN  در سال گذشته به کارگاه های آموزشی دعوت شد که  برای هرچه قوی ترشدن پایه های کشتی درتمام رده ها، توسط رسول خادم ابداع گردیده بود.که نفرات اول تا دهم به این کلاسهادعوت می شدند و نوری زاده به عنوان نهمی دست یافت و جواز حضورراپیداکردندکه متاسفانه ایشان نتوانستندخودرامطرح کنند که منجر به حذف وی ازاین کارگاه  آموزشی شد.که رییس محترم هییت کشتی دهلران با بوق و کرنا همه جا میدمید که وی کشتی گیر تیم ملی است اما واقعیت امر چیز دیگری بود.

البته به رفتار و اخلاق خوب  آقای نوری زاده به عنوان یک کشتی گیر مدعی شهرمان احترام میگذاریم اما هدف بیان  واقعیت است که متاسفانه شخص رییس هییت کشتی دهلران با نصب بنر وی در سالن کشتی  که حسین نوری زاده را به دروغ کشتی گیر تیم ملی نامیده بود که هدف استفاده ابزاری از اسم حسین نوری زاده با کمک خبر پراکنی های  وبلاگ خبری کشتی دهلران  برای پوشاندن ضعف های مدیریتی و ناکامی های کشتی دهلران بود.

 

 تاريخ : ۱۳٩٢/٦/٩ | ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ | نویسنده : امیر صادق نظری | نظرات ()
  • فارسی بوک
  • ای‌جکس