و باز هم ناکامی دیگر در کشتی دهلران

تیم های نونهالان کشتی آزاد و فرنگی دهلران در مسابقات قهرمانی استان که به میزبانی شهر ایلام برگزار شد حضور ناموفق و مایوس کننده ای داشت.

در این رقابت ها در کشتی فرنگی آقای بادی زاده تنها کسی بود که به مقام اول دست یافت  و در سایر اوزان کشتی گیران بدون نتیجه به کار خود پایان دادند.

در کشتی آزاد تیم دهلران با اینکه در تمام اوزان نماینده داشت ،بدون هیچ دستاورد روشنی به کار خود پایان داد. این در حالی است که کشتی گیران با استعدادی در این تیم حضور داشتند و حداقل انتظار این بود که 3  نفر بتوانند مقام اولی را کسب کنند. این در حالی است که دو کشتی گیر غیر بومی تنها کسانی بودندکه در تیم نونهالان کشتی ازاد دهلران مقام دوم را کسب کردند.

پیشکسوتان بی ادعای کشتی دهلران  ضمن تاسف از این نتیجه این سوال را مطرح میکنند که چه عاملی باعث شده است که در چندین سال متوالی  تیم های کشتی دهلران در رده های پایه با ناکامی مواجه می شوند؟ به راستی چه کسانی مقصر هستند؟ تیم کشتی دهلران  زمانی یکی از قطب های کشتی استان بود اما گویا امروز زنگ تفریح رقبا شده است.

دلمان برای اعتبار کشتی دهلران می سوزد و باز هم این پیشکوستان کشتی دهلران هستند که با وجود اینکه مورد بی مهری قرار می گیرند  تنها کسانی هستند که افسوس میخورند چون کسی که کشتی گیر بوده است هنور هم تعصب دارد و وقتی تیم دهلران با نتایج ضعیف همیشگی روبرو می شود غصه میخورند.

لازم به ذکر است که خدمت مدیر سایت خبری کشتی دهلران گلایه داشته باشیم که در نوشته ای  در ماه رمضان از مربیان دهلران با عنوان مربیان با تجربه و با دانش یاد کرده بود ضمن احترام به ایشان باید عرض کنیم که این نتایج خلاف نظر و گفته ایشان را ثابت می کند.

/ 0 نظر / 39 بازدید