اول آبان ماه روز سرنوشت ساز فدراسیون کشتی ایران

طی اظهارات وزیر ورزش...

ان دسته از فدراسیون هایی که با سرپرست اداره می شوند باید تا ابتدای آبان 92  رئیس آنها مشخص شود.

در این راستایکی از فدراسیون هایی که باید ریاست آن مشخص شود فدراسیون کشتی می باشد که تاریخ دقیق آن که از سوی وزارت ورزش مشخص گردیده  مورخ1/8/1392راس ساعت 9/30دقیقه صبح در سالن کمیته ملی المپیک با حضور تمامی روئساهای کشتی تمام استان ها برگزار خواهد شد.

در این راستا از سوی...

معاونت ورزش جناب آقای سجادی اعلام گردیده، استان هایی که دارای سرپرست موقت می باشند حق شرکت در رای گیری این فدراسیون را ندارند.

 شایان ذکر است  یکی از این استانها که دارای سرپرست موقت  هیئت کشتی  می باشد استان ایلام است که طبق اساس نامه حق شرکت در انتخابات آینده را ندارد.

اما نکته قابل توجه آن است که چرا تا کنون مجمع این استان برگزار نشده است؟ چه عواملی باعث آن شده است که این انتخابات صورت نگیرد؟

ما در اینجا به یکایک سؤالات جواب کامل می دهیم...

در آغاز قرار بود که مجمع شش ماه پیش برگزار شود که از سوی معاونین اداره ورزش و جوانان استان ایلام به دلایل نا معلوم لغو گردید.که تنها نامزد آن مجمع آقای علی رضا غریبی بود.

 بعد از چند روز اعلام ثبت نام برای ریاست هیئت کشتی استان ایلام از سوی اداره ورزش استان اعلام گردید.که سه نفر ثبت نام کردند که در اخر باز هم فقط آقای غریبی تأیید گردید. طی صحبت هایی که با آقای مهندس فتاحی مدیر کل محترم اداره ورزش استان ایلام داشته ایم این مجمع ظرف این هفته صورت خواهد گرفت تا جناب آقای غریبی بتواند در این انتخابات شرکت کند. 

ولی اگر چنین چیزی صورت نگیرد برای کشتی استان ایلام خیلی گران تمام می شود چرا که آقای غریبی نتواند رای بدهد رئیس فدراسیون  آینده برای کشتی استان ایلام  تره هم خورد نمی کند چرا که استان ایلام هیچ سهمی در انتخاب وی نخواهند داشت.

لذا ما از طرف جامعه کشتی استان ایلام

از آقای مهندس فتاحی عاجزانه خواهش می کنیم تا قبل از برگزاری انتخابات فدراسیون تکلیف هیئت کشتی استان ایلام را روشن کند تا ما هم در فدراسیون کشتی سهمی داشته باشیم.

با تشکر

گروه خبری کشتی پیشکسوتان دهلران

/ 1 نظر / 6 بازدید
احمدرضا

سلام آقای نظری من از مهران هستم گفتید شما سایت کشتی ایلام رو اداره میکنید؟