آیاکسی هست ورزش زخم خورده شهرستان دهلران رایاری کند؟

به اطلاع تمام همشهریان عزیز دهلرانی می رساند که در خصوص اجاره دادن سالن ورزشی شهدای شرهانی به تجار تهرانی که وسایل مبل و تزئینات خانه از بازار تهران به دهلران آوردند یک مقاله سرگشاده توسط چند تن از دلسوزان دهلران و جمعی از نخبگان تحصیل کرده  ترتیب داده شده است و به زودی در نشریات معتبر رسانه ای خواهد شد  که چه کسی مجوز این اتفاق ننگین راصادر کرده است؟چه کسی یا کسانی به خود اجازه چنین تصمیمی را داده اند؟آیا مدیر کل ورزش استان در این خصوص در جریان قرار گرفته است ؟که انشا الله نامه ای که به آقای دکتر گودرزی وزیر محترم ورزش داده شده است و توسط چند مسؤل بالا رتبه که مورد تایید و امضا قرار گرفته است باحول قوه الهی مورد بررسی و اقدام قرار خواهد گرفت.

حرف دل جوانان محروم و بی کس شهرستان دهلران به تمام مسؤلان عالی رتبه

این مدیریت کنونی ورزش وجوانان دهلران علاوه بر انجام ندادن اقدامات زیر ساختار بلکه دست به کاری زدن که در تاریخ این شهرستان کم سابقه یا شاید بی سابقه بوده است مگر ورزش این شهرستان بی صاحب است که شما هر کار شخصی که دارید بر سر این ورزش بیارید.

از آقای دکتر احمدی نماینده محترم در مجلس، که قبلا هم کتبا وهم زبانا این مهم را تذکر داده ایم بازهم عاجزانه خواهش می کنیم که دیگر نگذاریدکسی که افسار قدرت بر دست دارد به خود اجازه هر کاری را بدهد.

به امید آن روز که ورزش شهرستان دهلران از دست این ناعدالتی ها نفس راحتی بکشد.


بخشی از متن نامه ای که به دکتر گودرزی وزیر محترم ورزش نوشته شده است.

با سلام ودرود به روح بلند امام (ره)وشهیدان 8سال دفاع مقدس

با استعانت از خداوند منان این نامه توسط خیل کثیری از ورزشکاران و مردم عادی شهرستان دهلران از توابع استان ایلام برای حضرت عالی نوشته شده است.که انشااله در این خصوص اقدامات لازم را مبذول بفرمایید.

موضوع از این قرار است که دهلران یکی از شهرهای محروم اما دارای مردمانی غیور است که در 8سال دفاع مقدس از این مرز و بوم با سخت کوشی پاسداری نموده اند.وهمواره در راستای فرمایشات رهبر عزیز و فرزانه این انقلاب حرکت کرده اند و پشتیبان نظام ارزشمند جمهوری اسلامی ایران بوده و هستند.

اما مدتی است حدود 2سال که ورزش شهرستان دهلران در سکوت و انزوا ویاشاید در فنا قرار گرفته است دقیقا سالن های ورزشی که یک روزی آرزوی داشتن آن را داشتیم حال تبدیل شده است به متروک خانه که بیشتر با همایشهاوجلسات اکثر ادارات سپری می شود که باید بگوییم عده اندکی در سالن های ورزشی حضور دارند که آن هم مداوم نیست.

اما نکته حایز اهمیتی که در این خصوص به جناب عالی رجوع کرده ایم این است که در این روزها شاهدهستیم یکی ازتنها سالن های فعال ورزشی این شهرستان به صورت اجاره داده شده است.آن هم از نوع مبلمان ولوستر...به تجار بازار تهران.

که حضرت عالی مستحضرید این کار خلاف قوانین تدوین شده در خصوص سالن های دولتی وابسطه به وزارت ورزش و جوان است. لطفادستورات لازم را اتخاذ بفرمایید.

این نامه با امضا حدود200نفر از اقشار مختلف جامعه با اثر انگشت تهیه و تنظیم شده است. که با صلاح دید اعضای محترم شورای این وبلاگ یک نسخه از این نامه به معرض نمایش گذاشته خواهدشد.

باتشکر و احترام

گروه خبری پیشکسوتان کشتی دهلران


/ 1 نظر / 6 بازدید
دلسوخته ورزش دهلران

سلام دلاور ما جمعی از ورزشکاران دهلرانی حمایت خود را از صادق نظری اعلام میکنیم به امید ازادی ورزش از چنگ اقای جامخانه