شکست کشتی بزرگسالان دهلران در مسابقات استانی

باز هم نام کشتی دهلران در مسابقات قهرمانی استان با وا‍ژه شکست آمیخته شده است.

تیم کشتی فرنگی دهلران بدون هیچ دستاورد مشخصی درمسابقات استانی به کار خود پایان داد اما خبر ناراحت کننده این است که تیم کشتی آزاد بزرگسالان دهلران برای جبران کمبودها و ضعف های خود از دو کشتی گیر غیر بومی استفاده کرد. خیلی ناراحت شدیم وقتی کشتی گیر خوب دهلرانی که در زمان مربیگری استاد کیومرث علی پور به مقام پنجم کشور رسید و سال ها در کشتی  استان می درخشید و در این مسابقات در برابر  کشتی گیری گمنام شکست خورد. خیلی  ناراحت شدیم وقتی کشتی دهلران بدون هیچ پشتوانه ای دست به دامن غیر بومی ها می شود تا برای این شهرستان افتخار آفرینی کنند.این در حالی است که فدراسیون کشتی تاکید کرده است که استفاده از کشتی گیر غیر بومی تخلف محسوب می شود و محرومیت برای کشتی گیر و هیات شهرستان کمترین نتیجه‌ این تخلف بزرک است. این را بگوییم که  شهرستان های دیگر نیز می توانند در این مورد اعتراض کنند این خبر درسایت فدراسیون موجود می باشد و قطعا کشتی گیران خاطی و غیر بومی با محرومیت مواجه خواهند شد و هیئت مربوطه جریمه خواهد شد.

 مردم شریف باید به اطلاع شما برسانیم تیم کشتی دهلران برای جبران ضعف های خود از کشتی گیران غیر بومی استفاده کرد و  کشتی گیران  بومی دهلرانی در این مسابقات شکست خوردند.آن کشتی گیری که به قول خودشان به اردوی تیم ملی دعوت شده بود نیز تن به شکست داد، او که کشتی گیری با استعدادی بود و مدیریت ضعیف کشتی دهلران باعث ضعیف شدن  او و دیگر کشتی گیران شد.

آقای رییس هییت کشتی دهلران شما کی میخواهید به مدیریت ضعیف خودت اعتراف کنی؟ از جان خسته و زخم خورده کشتی دهلران چه می خواهی؟

سالن های کشتی را خالی کردید؛ انگیزه ها را از بین بردید، سال ها با کشتی گیر صغر سنی در مسابقات شرکت کردید و حالا هم انگار ماموریت شما نابودی کشتی دهلران است.

 بااحترام

گروه خبری کشتی پیشکسوتان دهلران

 

/ 1 نظر / 5 بازدید